POLITYKA VIDEO

KORWIN-MIKKE chce zamachu stanu w POLSCE? „Wojsko powinno…”[WIDEO]

Janusz Korwin-Mikke znów szokuje. Po porażce Konfederacji w wyborach do europarlamentu zorganizował wideoczat ze swoimi zwolennikami. Największe kontrowersje wzbudziła odpowiedź polityka na pytanie, kiedy stanie na czele „bojówek paramilitarnych”.

Podczas czatu z widzami Korwin-Mikke otrzymał szereg pytań dotyczących m.in. przyszłości Konfederacji oraz jego stosunku do państwowej służby zdrowia i opieki społecznej. Polityk odpowiadał w typowym dla siebie stylu, do którego dawno już nas przyzwyczaił.

Czytaj także: Syn ukraińskiego zbrodniarza do POLAKÓW: „Chciałbym wam napluć w TWARZ!”

– Równość jest złem. Korzystna jest nierówność. (…) Ludzie, którzy pracują dobrze musza mieć dobrze. A jak ktoś nie dość, że jest idiotą, to jeszcze jest leniem, to ma mieć bardzo źle. Żadne zrównywanie nic nie daje – mówił kandydat do europarlamentu.

W pewnym momencie jeden z internautów zapytał:

„Kiedy stanie Pan na czele jakichś bojówek paramilitarnych i przejmie władzę? Bo innej możliwości nie ma”.

Ja zachęcam młodych ludzi do zapisywania się do wojska. W swoim czasie za kilka lat obejmą właściwe stanowiska. To powinno to zrobić wojsko. Nie bojówki paramilitarne, bo wtedy zaczynają się bójki z wojskiem, co jest niedopuszczalne. To właśnie wojsko powinno zrobić porządek w Polsce

– odparł Janusz Korwin-Mikke.

Cały wideoczat z prezesem partii KORWIN można obejrzeć poniżej:

Źródła: dorzeczy.pl / Youtube – CEPERolkV6

Komentarze

Zobacz także

Wreszcie Orban nie jest czarną owcą! Trump przyjmie go w Białym Domu!

Redakcja malydziennik

Brawo, panie ministrze. Zbigniew Ziobro coraz ostrzej zabiera się za sądy rodzinne. Sprawa dzieci odbieranych ojczymowi, bo nie kupił im łóżeczka, to kropla, która przelała czarę!

Bon żłobkowy – istotny element polityki prorodzinnej czy raczej nietrafiona pomoc?

Redakcja malydziennik
Ładuję....