CYWILIZACJA OPINIE

Kontrowersyjny miliarder z prestiżową nagrodą. Kim jest na prawdę?

Soros

Amerykanin węgiersko – żydowskiego pochodzenia, George Soros otrzymał prestiżową nagrodę  „Człowiek roku” przyznawaną przez „Financial Times”.

Soros prowadzi liczne fundacje na całym świecie, dzięki którym angażuje się na wielką skalę w promowanie wartości demokratycznych, społeczeństwa obywatelskiego i kontrolę społeczną, zwalcza autorytaryzm, rasizm i nietolerancję. W Polsce finansuje działania Fundacji Batorego. 88 latek został wyróżniony przez Financial Times tytułem Człowieka roku za obronę liberalnej demokracji.

Financial Times pisze, że Soros jest za liberalną demokracją i otwartym społeczeństwem, ideami, które triumfowały w czasie zimnej wojny. Dziś są one oblężone ze wszystkich stron, od Rosji Władimira Putina po Amerykę Donalda Trumpa.

Soros jest oskarżany o ingerowanie w polityki państw oraz wdrażanie idei Nowego Porządku Świata, który tak na prawdę ma na celu zniewolenie społeczeństw i obalenie rządów. Przez niektóre środowiska uznany jest za wcielonego Antychrysta, którego celem jest panowanie nad światem. Soros ogromnego majątku dorobił się na inwestycjach giełdowych.

Źródło: Bussines Insider, Newsweek

Fot. Wikipedia

ZOBACZ TEŻ: https://malydziennik.pl/mocne-antychryst-nie-bedzie-podobny-do-hitlera-ale-raczej-do-sorosa/

 

Komentarze

Zobacz także

Mężczyzna ZAMORDOWAŁ partnerkę. ZWŁOKI leżały w mieszkaniu, a on SCHOWAŁ się przed policjantami w…

Redakcja malydziennik

Tego dziecka nie chcieli zabić lekarze, dobili je urzędnicy…

Czy to już ohydne spustoszenie w miejscu świętym?

Redakcja malydziennik
Ładuję....