Kompromitacjom Wałęsy nie ma końca! Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu

TV Republika
Były prezydent popełnił kolejny wpis na facebooku, jego wypowiedź po raz kolejny dotyczy rządu Olszewskiego. Wałęsa po raz kolejny dobitnie podkreślił komu Polacy powinni być wdzięczni i kto wyprowadził wojska sowieckie z Polski. - Dokonałem osobiście ja, ja, ja, ja rzeczy nieprawdopodobnych i tak mi podziękowano. Lech Wałęsa - czytamy na jego profilu.
Uchwała senatu dotycząca obalenia rządu Jana Olszewskiego kompletnie wyprowadziła Lecha Wałęsę z równowagi. Były prezydent został w niej oficjalny nazwany TW Bolkiem patronem koalicji strachu i donosicieli. PiS trafił Wałęsę potężnym prawym sierpowym i kompletnie go znokautował.

 

Skutki ciosu są cały czas widoczne. Wałęsa od 3 dni wydaje się być oszołomiony, na facebooku pisze o rzekomych "zniszczeniach pisowskich" oraz  "perfidnych kłamstwach i prowokacjach". Opisuje także kulisy wycofania wojsk radzieckich z Polski, przypisując sobie całą zasługę: "(...) wyprowadziłem Wojska i czy ktokolwiek zgłosił jakiekolwiek pretensje. Dokonałem osobiście ja, ja, ja, ja rzeczy nieprawdopodobnych i tak mi podziękowano. Lech Wałęsa" (pisownia oryginalna).

 Autor: FK

Źródło: facebook.com / Mały Dziennik

11:25 10 sierpnia 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie