Kobieta znalazła w sieci nagie zdjęcia własnych dzieci. Pedofil? Nie, to...

Google Maps
Laura Haslam, 27-latka z Wielkiej Brytanii, przeraziła się na widok nagich zdjęć jej córek na Google Maps. Popularna usługa Street View sfotografowała dzieci kąpiące się w basenie.
"Zdjęcia musiały być zrobione zeszłego lata" - mówiła w rozmowie z Mirror Laura Haslam. "To przerażające, bo nawet nie wiem jak wielu ludzi mogło je zobaczyć". Na zdjęciu widać było dziewczynki (4 i 3-letnie Brooke i Eve) bawiące się w basenie bez strojów kąpielowych. Dom był jednak ogrodzony. Google ocenzurowało tylko... twarze dziewczynek.

 

Kobieta odkryła to w zeszłym tygodniu, poinformowana została przez sąsiadów, którzy przeglądali popularną usługę. O sprawie poinformowana została policja, a Google zamazało całe postaci dziewczynek. "Wiem, że Google automatycznie zamazuje twarze, ale powinni skanować też zdjęcia w poszukiwaniu nagich ciał - każdy zboczeniec mógł patrzeć na moje dzieci" - mówiła Laura.

 

"Gdybym opalała się nago w ogrodzie, nie zrobiłabym tego, ale powiedzmy, że opalałam się, i takie moje zdjęcia zostałyby opublikowane - byłabym zniszczona" - mówiła emocjonalnie matka dziewczynek.

 

Przedszkole, do którego posyłane są dziewczynki, już zaalarmowało innych rodziców o możliwym problemie.Autor: zk

Źródło: mirror.co.uk

13:52 19 maja 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie