POLITYKA

Kaczyński miał rację! Imigranci przywlekli do Niemiec niespotykane od dawna choroby zakaźne

"Gazeta Polska" cytuje raport Robert Koch Institute, z którego wynika, że w ciągu ostatnich dwóch lat w Niemczech odnotowano gwałtowny rozwój niebezpiecznych chorób zakaźnych.

W połowie lipca w Niemczech opublikowano Roczny Raport Epidemiologii Chorób Zakaźnych.

Według raportu od 2015 r. nastąpił znaczny wzrost przypadków zachorowań na epidemiczne zapalenie spojówek, ospę wietrzną, cholerę, kryptosporydiozę, dengę i bąblowicę. Odnotowano również rosnącą liczbę zakażeń hantawirusowych, infekcyjnych zapaleń wątroby, zatruć jadem kiełbasianym, gorączek krwotocznych i dużo częstsze występowanie enterokrwotocznego szczepu Escherichia coli oraz bakterii Haemophilus influenzae.

Zaobserwowano także niespodziewany wzrost zachorowań na giardiozę, HIV/AIDS, gruźlicę, trąd, dur epidemiczny, odrę, menigokokowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, zapalenie mózgu, nagminne zapalenie przyusznic, dur rzekomy, różyczkę, dyzenterię, kiłę, toksoplazmozę, włośnicę, gruźlicę, tularemię, tyfus i krztusiec.

Gazeta twierdzi, że nie ma mowy o zbiegu okoliczności, ani błędzie statystycznym. "GP" przytacza liczby zachorowań na wirusowe zapalenie wątroby typu B – która wzrosła z 755 w 2014 r. do 3006 w 2016 r., a także liczbę chorych na odrę, która w tym czasie wzrosła w tym aż o 450 proc.

"GP" zacytowała dr. Michaela Meltera ze szpitala w Ratyzbonie, który w 2015 r. mówił, że migranci przyjmowani do placówki mają choroby niemal niespotykane w Niemczech. – Z niektórymi z tych dolegliwości nie miałem styczności od 20-25 lat. A wielu moich młodszych kolegów w ogóle nigdy ich nie widziało – cytuje lekarza tygodnik.

 

 

Źródło: rynekzdrowia.pl

Komentarze

Zobacz także

Sprawiedliwość DOSIĘGŁA esbeków! 39 000 osób z mniejszymi emeryturami od niedzieli!

Redakcja malydziennik

Wreszcie! Nadchodzi kres Putina!

Płomienna przemowa Beaty Szydło. ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....