Jeśli nadal jesteś zwolennikiem edukacji seksualnej, to musisz to ZOBACZYĆ! Może w końcu zrozumiesz, jakie to ZŁO

You Tube
"The War on Children: The Comprehensive Sexuality Education Agenda" - to tytuł 10-minutowego filmu, który dokładnie pokazuje, czym tak naprawdę jest edukacja seksualna w USA.Uwaga! Treści naprawdę szokują.
W 10-minutowym filmie Chris Bridgens z organizacji "Prawa Rodziców w Edukacji" prezentuje ankietę, którą nauczyciele mają do dyspozycji na lekcji z edukacji seksualnej. "Jak ludzie wyrażają swoje odczucia seksualne? Czym jest abstynencja?" - brzmi pytanie. Odpowiedzi jakie mogą się pojawić to m.in.: masturbacja, seks oralny, seks analny, masaż, trzymanie się za ręce, całowanie, mówienie "lubię cię". Chris Bridgens zwraca uwagę, że utożsamia się te rzeczy ze sobą. Mówienie "lubię cię" jest równe z seksem analnym. 

 

W filmie pokazany jest także podręcznik, z którego mają korzystać dzieci. To zwykła pornografia. Rodzice nawet nie zdają sobie z tego sprawy. W imię edukacji seksualnej dzieci patrzą na obsceniczne obrazki. 

 

Twórcy filmu pokazują także stronę online "The World starts with me", która uczy dzieci, że na seksualność składa się masturbacja, seks oralny. Czytamy, że jeśli młodzi ludzie chcą stracić dziewictwo, to ich sprawa. Pokazuje się im obrazki nagich dziewczyn i chłopców na różnych etapach rozwoju i jeszcze każe znaleźć pomiędzy nimi różnice. Wszystko poza zasięgiem rodziców.

 

- Dziewczynki i chłopcy w wieku 9 lat są uczeni zakładania prezerwatyw! - mówi Axel Beteta z "Familia Importa" (Guatemala).

 

- Dają im ulotki z propozycjami, jak inicjować spotkania seksualne z innymi uczniami. Są w nich pytania: Czy mogę zdjąć twoją koszulkę? To mnie podnieca, gdy dotykasz mnie tutaj - wymienia Kristen Swarts z "Parents2Power" (Nevada).

 

Katharina Rottweiler, dyrektorka International Relations and Strategy z Red Familia (Meksyk) zwraca uwagę, że w Południowej Ameryce wciąż są ludzie, którzy żyją w ubóstwie, a nawet nie mają bieżącej wody, elektryczności, za to dzieci otrzymują pełną edukację seksualną bez zgody rodziców. "Niszczy się w ten sposób rodzinę". 

 

Teraz juz wiecie, dlaczego mówimy "nie" takiej edukacji? Autor: gbb

Źródło: gosc.pl, You Tube

17:14 25 listopada 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie