POLITYKA

Jerzy Owsiak przekazał DRAMATYCZNĄ wiadomość. Łzy same cisną się do oczu.

Pol’and’Rock Festival został odwołany. Jerzy Owsiak potwierdził to oficjalnie.

Tegoroczny, 26. festiwal Pol’and’Rock nie odbędzie w tradycyjnej formie. Koncerty mają zostać przeniesione do internetu.

– W Kostrzynie nad Odrą spotkamy się dopiero za rok – powiedział  Jurek Owsiak.

-Kochani, znacie nas i wiecie, że się nie poddajemy. Żadne wichury i żadne burze, żadne nagłe wiatry i trzęsienia ziemi nie odbiorą nam energii, z jaką tworzymy najpiękniejszy festiwal świata. Niestety, chwilowo pokonał nas wirus. Nie tylko nas, bo rzucił na kolana cały świat – przekazał szef WOŚP.

Jerzy Owsiak przekazał, że liczy na wspólne spotkanie, jednak należy być odpowiedzialnym i patrzeć na sytuację realnie. Dlatego już teraz zapowiedziano brak organizacji festiwalu w dotychczasowej formie.

Powiedzieliśmy sobie – wygramy i wszyscy razem pójdziemy na spacer! Trzymamy się tego zdania bardzo mocno. Wierzymy bardzo, że na ten spacer będziemy mogli się udać, ale także, będąc realistami i przede wszystkim ludźmi odpowiedzialnymi – wiemy już dzisiaj, że ten spacer nie odbędzie się w tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. W Kostrzynie nad Odrą spotkamy się dopiero za rok, a więc w dniach 29-31 lipca 2021 – dodał Owsiak.

Szef WOŚP dodał, że tegoroczna edycja odbędzie się, ale za pośrednictwem internetu. Przez trzy dni będzie trwała „domówka”, którą Owsiak określił jako „internetowe spotkanie miłości”. Jak wiadomo przez trzy dni muzyka ma towarzyszyć za pośrednictwem sieci każdemu fanowi festiwalu. Szef WOŚP zaznaczył, że prace nad techniczną stroną przedsięwzięcia już trwają.

-W dniach 30 lipca – 1 sierpnia zapraszamy Was na całe trzy dni festiwalowego grania! Stworzymy dla Was Najpiękniejszą Domówkę Świata – internetowe spotkanie pełne miłości, przyjaźni i muzyki, z masą festiwalowych gości i dźwięków. Mamy przecież tych przeżyć bardzo dużo w naszym archiwum, a i tegoroczni artyści na pewno będą chcieli przekazać Wam od siebie wiele gorących słów przyjaźni. W Waszych domach, a może na biwaku, jeśli takie będą mogły się odbywać, a może nad jeziorem czy na polanie, gdzie będziecie mogli odpalić swój komputer – wszędzie tam będziemy z Wami od rana do późnego wieczora – powiedział Owsiak.

 

Komentarze

Zobacz także

Sumliński ostro o tych, którzy kpią z wypadku Beaty Szydło!

Redakcja malydziennik

Rzecznik prasowy Andrzeja Dudy, Marek Magierowski złożył dymisję. Powód?

W Hiszpanii kneblują katolików i nie pozwalają mówić im PRAWDY!

Ładuję....