Japoński DR HANNIBAL! W zamrażarce trzymał ciała dziewięciu osób i dwie głowy!

pausecafein.fr
Japońscy śledczy w trakcie poszukiwań zaginionej 23-latki trafili na trop potwora. Morderca ciała swoich ofiar kroił piłą w wannie. W zamrażarce należącej do 27-latka policjanci odkryli ciała należące do dziewięciu osób i dwie ludzkie głowy.
Śledczy, którzy poszukiwali zaginionej 23-latki przypadkowo wpadli na trop potwora. Analizując nagrania z monitoringu spostrzegli, że poszukiwana kobieta spotkała się z nieznajomym mężczyzną. Po ustaleniu jego miejsce zamieszkania policjanci postanowili przeszukać dom 27-latka. Tam dokonali makabrycznego odkrycia.

 

W zamrażarkach znajdowały się części ludzkich ciał, w tym dwie odcięte głowy. Biegli stwierdzili, że szczątki należały do dziewięciu osób - ośmiu kobiet i jednego mężczyzny. 27-latek został aresztowany. Przyznał się, ze kroił swoje ofiary piłą w wannie. Mężczyzna zeznał też śledczym, że wcześniej wyrzucał zwłoki do śmieci, dlatego istnieje podejrzenie, że ofiar 27-latka może być więcej. Japończyk prawdopodobnie usłyszy zarzut morderstwa.Autor: wk

Źródło: Super Express

20:57 31 października 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie