POLITYKA

ISIS zdradza cel kolejnego ataku!

Plakat z dżihadysty patrzącego na stadion i Leo Messi płaczący krwią – to nowe ostrzeżenie terrorystów. Na swoich propagandowych kanałach wskazali, co może stać się celem kolejnych zamachów – informuje „Daily Mail”.

Terroryści z ISIS poinformowali, że ich kolejnym celem będą mistrzostwa świata w piłce nożnej, które w 2018 roku odbywać się będą w aż 11 miastach. Na swoich stronach opublikowali plakaty z dźhadystą patrzącym na stadiom i piłkarzem Leo Messim płaczącym krwią. Obrazkom towarzyszy przerażające przesłanie:  "Niedługo terror ogarnie świat", "kara za wasze ataki będzie wymierzona na waszej ziemi" czy "niedługo ogień mudżahedinów was spali, tylko poczekajcie”.

 

To nie pierwsze groźby ISIS skierowane na piłkarski Mundial w Rosji. W zeszłym tygodniu propagandyści dżihadystów rozsyłali zdjęcia, które wskazywały, że celem kolejnych zamachów może być Donald Trump lub Władimir Putin. Specjaliści już wtedy ostrzegali, że nawiązanie do rosyjskiego prezydenta wskazuje właśnie na zagrożenie zamachami podczas Mistrzostw Świata – podaje "Daily Mail".

Źródło: dailymail.com, wp.pl

Komentarze

Zobacz także

Wałęsa z zarzutami?! Michał W., wnuk byłego prezydenta został zatrzymany z… narkotykami!

Rzecznik prasowy Andrzeja Dudy, Marek Magierowski złożył dymisję. Powód?

Kolejne złe wieści z Turynu na północy Włoch: rannych jest aż 1400 osób. Wszystko dlatego, że…

Redakcja malydziennik
Ładuję....