POLITYKA

ISIS ostrzega przed atakami w Boże Narodzenie!

Ten plakat mrozi krew w żyłach. ISIS właśnie ujawniło kolejny plakat tym razem ze Świętym Mikołajem i ostrzeżeniem: „Spotykamy się w Boże Narodzenie w Nowym Jorku … wkrótce”.

Jest to najnowszy obraz propagandowy ostrzegający przed atakami terrorystycznymi podczas świąt Bożego Narodzenia w całej Europie. Przedstawia on Świętego Mikołaja stojącego na niskim dachu obok pudełka dynamitu spoglądającego na tłum kupujących na Times Square. Na plakacie widać wyraźne ostrzeżenie: „Spotykamy się w Boże Narodzenie w Nowym Jorku … wkrótce”. 

 

To nie pierwszy plakat ISIS. Niedawno ta organizacja terrorystyczna pokazała plakaty przedstawiajace londyńską Regent Street i paryską wieżę Eiffle’a z obrazami dżihadystów i krwią i hasłem „Wkrótce w święta" w różnych językach. Wcześniej pojawił się także plakat propagandowy przedstawiający terrorystę w Watykanie z wyrzutnią rakiet. 

 

Plakaty odwołują się do ataku terrorystycznego na berliński jarmark świąteczny w zeszłym roku. 19 grudnia Tunezyjczyk ubiegający się o azyl Anis Amri wjechał ciężarówką w tłum na Jarmarku Bożonarodzeniowym na Breitscheidplatz w Berlinie. Dwanaście osób zginęło, w tym Polak, kierowca ciężarówki, który został zastrzelony przez Amriego, kiedy tenporwał pojazd, a 56 innych zostało rannych.

Źródło: metro.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Czy te ręce rzeczywiście leczą. EGZORCYSTA ostro o bioenergoterapii

Redakcja malydziennik

Polityczna gra DEKLARACJĄ WIARY

Waszczykowski JEDNOZNACZNIE: "To państwa Europy Zachodniej próbują dziś rozmontować Unię Europejską"

Ładuję....