POLITYKA

Imigrant GWAŁCIŁ 10-latkę na oczach policji i przechodniów… brak słów!

W Niemczech, w Tybindze, policja aresztowała 37-letniego Syryjczyka przyłapanego na gorącym uczynku podczas dokonywania gwałtu na 10-latce. Zwyrodnialec nie chciał skończyć gwałtu, i odpędzał policjantów i przechodniów nożem z 28-centymetrowym ostrzem!

Muzułmanin wypatrzył dziewczynkę na ścieżce rowerowej do Hirschau. Śledczy ustalili, że zboczeniec pojechał za dzieckiem na rowerze, a gdy je dogonił, najpierw pogłaskał dziewczynkę po plecach, a gdy ta zsiadła z roweru porwał ją i zawlókł w pobliski stóg siana.

 

Sterroryzował dziewczynkę nożem i zmusił do posłuszeństwa. Rozerwał 10-latce  ubranie i zaczął ją gwałcić. Głośne krzyki dziewczynki zaalarmowały przechodniów i policjanta, który był akurat w pobliżu. Osaczony muzułmanin nie chciał przerywać gwałcenia i opędzał się nożem od ludzi, którzy usiłowali go odciągnąć od ofiary.

 

W  Sądzie Rejonowym Tybindze trwa jego proces. Na jaw wyszło, że oskarżony przebywa w Niemczech od lutego 2014 roku, i od tego czasu ani razu podjął się jakiejkolwiek pracy. Rok wcześniej wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał  karę za kradzież. Okazało się również, że był już karany za  oszustwa i molestowanie seksualne. Widocznie jednak Niemcy doceniając wartość ubogacenia kulturowego, która ich spotyka, pozwolili bestii pozostać w kraju, zamiast deportować go precz tam skąd przybył.

Źródło: newsbook.pl

Komentarze

Zobacz także

ZOBACZ KONIECZNIE! Totalna kompromitacja posłanki Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus

Urzędnicze lewactwo ucieka przed Trumpem… I krzyżyk im na drogę!

Redakcja malydziennik

"GW" nadaje tytuł SUPERBOHATERKI tym, którzy ZABIJAJĄ DZIECI! Przybysz na czasie!

Redakcja malydziennik
Ładuję....