CYWILIZACJA

Imigranci: Chcemy zislamizować Niemcy. Pokonamy Was macicami naszych kobiet

– Islamscy imigranci są głęboko przekonani, że Niemcy powinny zostać zislamizowane – opowiada tłumaczka z arabskiego, zajmująca się imigrantami, która sama w latach 90. przybyła do tego kraju.

Islamizacja ma się dokonać za pośrednictwem demografii. Niemcy mają być pokonane rozrodczością islamskich kobiet, a także odważnym głoszeniem islamu ludziom innych religii. 39-letnia kobieta, wolontariuszka w ośrodku dla uchodźców, o swoich spostrzeżeniach opowiada nie ujawniając nazwiska, bowiem obawia się islamskiej zemsty.

 

Kobieta, którą imigranci uważają za muzułmankę, w rzeczywistości jest chrześcijanką i przeraża ją sposób w jaki muzułmanie traktują chrześcijan. – Chrześcijanie są prześladowani, zastraszani i uciskani przez muzułmanów. To w ośrodkach normalne – wyjaśnia i dodaje, że uczestniczą w tym procederze także pracownicy ośrodków, którzy w większości są muzułmanami. – Na pierwszy rzut oka wszyscy oni są dobrze wykształceni i kosmopolityczni. Jednak, gdy zaczynają rozmawiać ze sobą ujawniają prawdziwą twarz i mówią wprost, że chcą, by Niemcy zostały zislamizowane – podkreśla kobieta. – Oni gardzą naszym krajem i jego wartościami – dodaje.

 

NIenawiści do chrześcijan uczone są już islamskie dzieci, które odmawiają gry w piłkę z chrześcijańskimi kolegami. Gdy kobieta pytała, dlaczego nie chcą z nimi grać, słyszała odpowiedź: „Bo to chrześcijanie, nasi rodzice ich też nienawidzą”. Kobiety pytane o to, dlaczego mają dużo dzieci odpowiadały, bez najmniejszego zażenowania, że chcą w ten sposób pokonać chrześcijan i przyczynić się do szybszej islamizacji Zachodu.

 

Bsz/JihadWatch

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Te okrzyki mogą budzić tylko przerażenie. Zobacz, co robili NIEMIECCY, tzn. NAZISTOWSCY kibice w czasie meczu z Czechami

Redakcja malydziennik

Z tak ABSURDALNYCH powodów ludzie są rozwodzą! ZOBACZ!

Dostałeś maila od policji? UWAŻAJ, to oszustwo! Wiadomości rozsyłane są do…

Adam Gaafar
Ładuję....