POLITYKA

I wszystko jasne. Jesteś za życiem nie ma dla Ciebie miejsca w PO. Co z tego wynika? Katolik nie może zagłosować na tych ludzi!

Wszystko powoli staje się jasne. Platforma Obywatelska zrzuca kolejne maski. Od teraz nie ma w niej miejsca dla ludzi, którzy są za życiem.

Posłanka Fabisiak i posłowie Tomczak, Biernacki zostali wykluczeni z PO. Powodów? Nie, nie żadne przekręty, nie okradanie państwa, ani nawet nie afera mieszkaniowa. Otóż oni zagłosowali za obroną życia. I to wystarczyło, by pozbyć się ich z partii.

 

Co to oznacza? Odpowiedź jest prosta. Jeśli nie jesteś za zabijaniem nienarodzonych, to nie ma dla Ciebie miejsca w PO. To właśnie aborcja stała się jedynym wyznacznikiem ideowym tej, niegdyś deklarującej się jako chadecka partia. Aborcjonizm jako miara moralności, to jednak mocna przeginka. 

 

Posłankom i posłom Fabisiak, Tomczykowi i Biernackiemu szczerze gratuluje. Są rzeczy, dla których warto zrezygnować z bycia w partii, dla których warto stracić. Obrona życia jest jedną z nich. Warto pamiętać, to nie Grzegorz Schetyna i nie Rafał Trzaskowski_ będą was sądzić pod koniec życia.

 

Ale dla katolików, dla konserwatystów, dla ludzi, którym bliska jest obrona życia to, co się stało to ostatni dowód na to, że jest to partia wroga życiu, wroga nauczaniu Kościoła, obca cywilizacji chrześcijańskiej i łacińskiej. A dla katolików to jasny sygnał, że katolik na tą organizację głosować nie może. Głos na PO to głos za zabijaniem nienarodzonych.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Władimir Putin złożył życzenia świąteczne i noworoczne światowym przywódcom. Czy był wśród nich prezydent Duda?

Redakcja malydziennik

Oto dowód, że w Tupolewie miał miejsce wybuch!

Redakcja malydziennik

OTO cała prawda o popularnej zabawce Spinner! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....