CYWILIZACJA

Hotel zwróci ci pieniądze, jeśli się ROZWIEDZIESZ. To mogli wymyślić tylko Szwedzi!

Dyrekcja szwedzkiej sieci hotelowej zadeklarowała, że zwróci parom pieniądze, jeśli te w ciągu roku od wizyty w hotelu się… rozwiodą. O co chodzi?

Założona w 1983 roku sieć zrzesza około 40 placówek w całej Szwecji. Ich "propozycja" skierowana jest do małżonków, którzy rezerwowali wspólny pokój w jednym z hoteli należącym do sieci. Jeśli w ciągu 12 miesięcy od wizyty się rozwiodą, hotel zwróci im pieniądze. Podstawą zwrotu mają być dokumenty rozwodowe.

 

„Przyglądaliśmy się naszym gościom, gościom innych szwedzkich hoteli i zauważyliśmy, jak istotne jest poświęcenie czasu dla związku, zatrzymanie się. Chcemy o tym mówić, by jak najwięcej osób dowiedziało się, jak ważny dla związku jest wspólny czas” – przekonuje manager sieci hotelowej.

 

Dlatego też małżonkowie rezerwując pokój, dostają gwarancję trwałości związku. Jeśli ten się z jakichś powodów rozpadnie, hotel odda pieniądze: „Jeśli pary spędzają więcej czasu razem, inwestują w relacje, na przykład zamawiając weekend w hotelu, to dzięki temu ich rozwód będzie mniej prawdopodobny”. Na razie jeszcze żadna rozwiedziona para po pieniądze się nie zgłosiła.

 

Tylko w 2015 roku w Szwecji rozwodem zakończyło się prawie 25 tysięcy małżeństw. Lawinowo przybywa też pojedynczych gospodarstw domowych.

 

Źródło: thelocal.se

Komentarze

Zobacz także

Wystarczyłyby im noclegownie, ale dostali też prysznice, teraz otwarta została pralnia, a już wkrótce ubodzy z Rzymu…

Redakcja malydziennik

Cyfrowa APOKALIPSA w 2017 roku! To może być początek…

Redakcja malydziennik

UWAGA! W Coca-Coli znalazły się … odchody!

Ładuję....