POLITYKA

Homoseksualiście w strachu przed islamem, szukają schronienie u … skrajnej prawicy!

Niemieccy homoseksualiści popierają skrajną prawicę ze strachu przed rosnącą obecnością muzułmanów.

Wielu obserwatorów zaskoczył wynik wyborczy prawicowej Alternatywy dla Niemiec (AfD), która zdobyła 94 z 709 miejsc w Bundestagu – wynik niespotykany dla prawicy od 1945 r.

Być może jeszcze bardziej zaskakuje to, że jednym z czołowych polityków partii jest Alice Weidel, lesbijka wychowująca dwoje dzieci ze swoją partnerką, która jest jednak przeciwna „małżeństwom” osób tej samej płci.

Podczas gdy w USA połączenie sympatii „prawicowych” i „LGBT” może być rzadkością, połączenie przez Weidel wskazuje na istotny trend w Europie, szczególnie w Niemczech, gdyż geje zaczynają rozumieć, że rozprzestrzenianie się islamu jest realnym zagrożeniem dla ich egzystencji.

Europejscy geje zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że islam ich potępia.

Homoseksualista mieszkający w Paryżu powiedział ostatnio agencji Associated Press: „W obliczu obecnych zagrożeń, szczególnie ze strony radykalnego islamu, geje uświadomili sobie, że będą pierwszymi ofiarami tych barbarzyńców, i że tylko Marine proponuje radykalne rozwiązania”. Prowadzony przez Marine Le Pen Front Narodowy ma poparcie większej liczby gejów, niż jakakolwiek inna francuska partia.

CZYTAJ DALEJ

Źródło: euroislam.pl

Komentarze

Zobacz także

Kolejny "biedny" imigrant zgwałcił kobietę! Tym razem ofiarą padła turystka z…

Redakcja malydziennik

Norwegia zaatakowana. Ślady prowadzą do…

MSWiA wydała instrukcję jak prawidłowo śpiewać Hymn Polski

Redakcja malydziennik
Ładuję....