Homoseksualiście w strachu przed islamem, szukają schronienie u ... skrajnej prawicy!

Niemieccy homoseksualiści popierają skrajną prawicę ze strachu przed rosnącą obecnością muzułmanów.
Wielu obserwatorów zaskoczył wynik wyborczy prawicowej Alternatywy dla Niemiec (AfD), która zdobyła 94 z 709 miejsc w Bundestagu – wynik niespotykany dla prawicy od 1945 r.

Być może jeszcze bardziej zaskakuje to, że jednym z czołowych polityków partii jest Alice Weidel, lesbijka wychowująca dwoje dzieci ze swoją partnerką, która jest jednak przeciwna „małżeństwom” osób tej samej płci.

Podczas gdy w USA połączenie sympatii „prawicowych” i „LGBT” może być rzadkością, połączenie przez Weidel wskazuje na istotny trend w Europie, szczególnie w Niemczech, gdyż geje zaczynają rozumieć, że rozprzestrzenianie się islamu jest realnym zagrożeniem dla ich egzystencji.

Europejscy geje zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że islam ich potępia.

Homoseksualista mieszkający w Paryżu powiedział ostatnio agencji Associated Press: „W obliczu obecnych zagrożeń, szczególnie ze strony radykalnego islamu, geje uświadomili sobie, że będą pierwszymi ofiarami tych barbarzyńców, i że tylko Marine proponuje radykalne rozwiązania”. Prowadzony przez Marine Le Pen Front Narodowy ma poparcie większej liczby gejów, niż jakakolwiek inna francuska partia.

CZYTAJ DALEJAutor: ser

Źródło: euroislam.pl

13:13 5 października 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie