RELIGIA

Hashtag #Procesja na Boże Ciało, czyli jak pokazać swoją wiarę w dobie internetu

Akcja #Procesja organizowana jest przez Episkopat Polski. Aby wziąć udział, wystarczy zamieścić na portalu społecznościowym zdjęcie z procesji, w której się uczestniczyć i oznaczyć je hashtagiem #procesja.

"Akcja #Procesja na Twitterze i Facebooku to okazja, by każdy mógł podzielić się obrazami ze swoich lokalnych uroczystości oraz byśmy mogli w jednym miejscu zobaczyć fotorelacje z całej Polski. Bądźmy na procesjach Bożego Ciała, a przy okazji w mediach społecznościowych" – zachęca ks. Paweł Rytel-Andiranik, rzecznik Episkopatu Polski. Zdjęcia opublikowane na Twitterze i Facebooku należy oznaczać jako #Procesja i dopisywać miasta.

 

Następnie udostępnione treści będą przekazywane dalej przez oficjalne profile Episkopatu na tych dwóch portalach społecznościowych. Akcja nie ogranicza się jednak tylko do Bożego Ciała – zdjęcia można publikować przez całą jego oktawę.

 

Przedsięwzięcie organizowane jest przez Biuro Prasowe Episkopatu, obecne na Twitterze – @Episkopatnews i Facebooku – @episkopatpolski.

Źródło: BPKEP

Komentarze

Zobacz także

MUSISZ przeczytać tę niesamowitą przemowę Franciszka! "Pulsuje w nas ziarno absolutu", "Gdziekolwiek byś był, buduj!", "Żyj, kochaj, marz, wierz"

Redakcja malydziennik

Kościoły Irlandii jednym głosem przeciwko nieograniczonemu zabijaniu dzieci w pierwszym trymestrze ciąży

To już przesada! Aktywiści LGBT sprofanowali wizerunek MATKI BOŻEJ!

Adam Gaafar
Ładuję....