CYWILIZACJA

Główkę dziecka tanio sprzedam! Dziennikarze ujawniają makabryczne praktyki firmy biotechnologicznej!

Firma biotechnologiczna będzie musiała wytłumaczyć się m.in. ze sprzedaży główek dzieci pochodzących najprawdopodobniej z aborcji. Sprawę bulwersujących praktyk nagłośnił Reuters.

W ramach śledztwa okazało się, że reporter Reutersa bez żadnych problemów mógł kupić dwie ludzkie głowy i kręgosłup szyjny od firmy Restore Life USA z Blackburn. Do transakcji doszło zaledwie po wymianie kilku maili. Zamówienie zostało wycenione na 900 USD plus koszty wysyłki.

 

O sprawie zostali poinformowali urzędnicy, którzy przeprowadzili kontrolę w magazynach firmy. Znaleźli tam nietknięte ciała czterech najprawdopodobniej abortowanych w drugim trymestrze ciąży dzieci. Leżały one w zanurzone w brązowej cieczy. 

 

Firma biotechnologiczna Restore Life – jak wynika z informacji zamieszczonych na stronie internetowej – ściśle współpracuje z uniwersytetami, zapewnia im zwłoki do badań. Śledztwo Reutersa jasno pokazuje, że firma zaangażowała się także w proceder handlu częściami ciał abortowanych dzieci. 

 

W tej sprawie już wypowiedzieli się kongresmeni. Marsha Blackburn, republikanka z Tennessee, zapowiedziała, że dokładnie zbada tę sprawę. Kiedy reporter Reutersa pokazywał jej zrobione  na miejscu zdjęcia dzieci, nie była w stanie na nie patrzeć. 

 

"Działania przedstawione na tych zdjęciach są obrazą ludzkiej godności" – powiedział z kolei Bob Goodlatte, przewodniczący Komisji Sądownictwa Izby Reprezentantów. Ten republikanin z Virginii dodał, że jeśli ktoś "naruszy prawa federalne i czerpie korzyści finansowe z handlu częściami ciał nienarodzonych dzieci, powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności".

Źródło: LifeNews.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Nie wiesz co dać „pod choinkę”? Zobacz nasze propozycje

Redakcja malydziennik

Uwaga na pigułkę śmierci! Pod żadnym pozorem jej nie przyjmuj i ostrzegaj przed nią innych

Redakcja malydziennik

„Święta wojna niebawem się zacznie”; „Oni chcą wojny między krzyżem a półksiężycem”

Ładuję....