CYWILIZACJA

Gender Harvard. Oto dowód jak nisko upada nauka

Uniwersytet Harvarda, jeden z najlepszych ośrodków akademickich na świecie, opublikował właśnie przewodnik dla studentów. Można się z niego dowiedzieć, że płeć może "zmieniać się z dnia na dzień", a mówienie, że to nieprawda, jest formą przemocy.

 

Homoseksualiści z Uniwersytetu Harvarda będący członkami organizacji "LGBTQ Student Life" opublikowali przewodnik sponsorowany przez uczelnię, który wzywa uczniów do "walki z transfobią".

 

Z przewodnika można się dowiedzieć, że istnieją więcej niż dwie płcie, a dodatkowo każda jest płynna i może się z dnia na dzień zmieniać. Porządek prawny, w którym istnieją tylko dwie płcie (męska i żeńska) oraz "biologiczny esencjalizm" (chłopiec uznawany jest za chłopca, a dziewczynka za dziewczynkę) "zagraża życiu transosób". Atakiem na płeć jest na przykład wywoływanie mężczyzny za pomocą zaimka w rodzaju męskim.

 

Krytycy przewodnika jednogłośnie wskazują na niebezpieczeństwo, które publikacja ze sobą niesie. Tradycyjne rozumienie roli mężczyzn i kobiet, wartości oraz różnic między płciami to bowiem przemoc. A na to zgodzić się przecież nie można.

 

Kilku studentów Harvardu wyraziło oburzenie z powodu wydania publikacji. Żaden jednak nie chciał się wypowiadać pod nazwiskiem, obawiając się konsekwencji ze strony uczelni.  

Źródło: lifesitenews.com

Komentarze

Zobacz także

Niesamowite! W Poznaniu wystartuje pierwsza w Polsce wypożyczalnia elektrycznych aut!

Czy ktoś wie, jak można uratować mojego syna? Trwa dramatyczna walka o życie ojca trójki dzieci

Abp Paglia nie wiedział, że kandydat do Akademii Pro Vita jest za aborcją. A do tego on obiecał, że nie będzie o tym wspominał!

Redakcja malydziennik
Ładuję....