POLITYKA

Funkcjonariusze z Placówki SG w Świecku zatrzymali obywatela Burkina Faso!

To już trzeci przypadek zatrzymania nielegalnego imigranta w ciągu ostatnich 10 dni. Funkcjonariusze z Placówki SG w Świecku zatrzymali obywatela Burkina Faso.

Funkcjonariusze SG, w autokarze relacji Warszawa-Berlin, wylegitymowali 21-letniego obywatela Burkina Faso. Okazało się, że grecki dokument pobytowy, którym posługiwał się cudzoziemiec, został podrobiony. Mężczyznę zatrzymano. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze 3 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na okres 6 miesięcy. Komendant Placówki SG w Świecku wszczął postępowanie administracyjne w sprawie zobowiązania obywatela Burkina Faso do powrotu. Do czasu zakończenia postępowania, decyzją Sądu Rejonowego w Słubicach, mężczyzna będzie przebywał  w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców. 

To już 3 taki przypadek w ciągu 10 dni. Kilka dni wcześniej straż graniczna zatrzymała obywatela Afganistanu na A4, ukrywał się w serbskiej ciężarówce. Zatrzymano także Marokankę, która posiadała fałszywą belgijską kartę pobytu.

Źródło: www.strazgraniczna.pl/

Komentarze

Zobacz także

Strzeżcie się! Rosyjski niedźwiedź poczyna sobie coraz śmielej

Redakcja malydziennik

Szydło prosto z mostu: Musimy zadbać o to by świat zewnętrzny mówił prawdę o obozach zagłady

Redakcja malydziennik

Islam i rosnąca liczba gwałtów na dzieciach w Niemczech

Redakcja malydziennik
Ładuję....