RELIGIA

Feminazistki poniosły sromotną klęskę! Mary Wagner jest WOLNA!

Kanadyjski sąd skazał Mary Wagner na 9 miesięcy więzienia, jednak zaliczył w poczet kary czas, który spędziła w areszcie oczekując na rozprawę. To między innymi dzięki tysiącom Polaków, który okazali Mary solidarność i wsparcie podpisując się pod apelem do sędziego, obrończyni życia nie trafi do więzienia. Mary Wagner jest wolna!

„Pragniemy podziękować wszystkim sygnatariuszom petycji, którzy tak tłumnie zaangażowali się w inicjatywę. W krótkim czasie zebraliśmy ponad 31 tysięcy podpisów z wyrazami poparcia dla Mary Wagner. To również dzięki Wam dziś może się cieszyć wolnością” – zaznacza Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-Prawo do Życia.

 

Cieszymy się, że kanadyjska bohaterka nie wróciła do więzienia. Przerażające jest jednak, że mimo tak wielu sytuacji, gdy Kanadyjczycy nie mogą w sposób demokratyczny wyrażać swoich przekonań i zostają za nie zamykani, okrutne prawo istnieje u nich w niezmienionym stopniu. Taka sytuacja jest skrajnie nienormalna i powinna w jak najszybszym stopniu zostać unormowana.

Źródło: stopaborcji.pl

Komentarze

Zobacz także

Znaki Apokalipsy! Kolejny kraj odwraca się od Boga. Na początku zlikwidowano parafie, a teraz zniesiono…

Redakcja malydziennik

Franciszek w ogniu pytań: "Powiecie mi: to dzieje się na innych kontynentach, daleko od nas. Nie to dzieje się także u nas w Europie!"

Cyganka będzie ogłoszona błogosławioną! Gdy umierała, miała zaledwie 23 lata. Teraz Kościół Katolicki wyróżni ją spośród wiernych

Ładuję....