POLITYKA

Facebook zablokował konto Miriam Shaded. Powód?

Prezes Fundacji Estera Miriam Shaded opublikowała na swoim Facebooku seksualne groźby jakie dostała od jednej osoby z komentarzem "Aha… Panowie, i co ja mam takiemu pokojowemu muzułmaninowi odpisać?". I opublikowała jego dane. Po czym Facebook zablokował jej konto na 30 dni.

Miriam Shaded dostała niedawno bardzo wulgarne komentarze/posty od pewnej osoby o ksywie Osama J., który napisał m.in. "Wkrótce zrobię z ciebie większą dz…ę niż teraz jesteś i każdy będzie mógł ci r…ć i l…a za darmo" czy "K…wo jedna jak Cię tylko dorwę to będzie twoja d…a biedna". 

 

Prezes Fundacji Estera postanowiła upublicznić groźby na Facebooku i podała również dane tej osoby z komentarzem: "Aha… Panowie, i co ja mam takiemu pokojowemu muzułmaninowi odpisać?". 

 

Po czym w dniu dzisiejszym Miriam Shaded napisała: – To skandal! Moje konto na Facebooku zostało zablokowane na 30 dni z zupełnie niezrozumiałych dla mnie powodów, a komentarz, w którym nie było nic niestosownego, usunięty. Jako powód podano "naruszenie standardów społeczności". Przez te działania nie mam żadnego kontaktu z osobami, które piszą do mnie z zagranicy. To było jedno z podstawowych narzędzi mojej pracy. Co więcej FB nie informuje o blokadzie osób próbujących się ze mną skontaktować, przez co mogą one odnieść wrażenie, że ignoruję ich sprawy. Moja praca została więc kompletnie sparaliżowana".

 

Oto jak Facebook reaguje!

Źródło: Facebook

Komentarze

Zobacz także

„Znajdujemy się na krawędzi globalnej apokalipsy”. Azjatycki kardynał ostrzega przed nowym Holokaustem!

Prokurator podczas stanu wojennego miał bronić opozycjonistów. Wierzycie mu?

Redakcja malydziennik

„Musimy przypominać, kto był bohaterem, a kto katem”. Dziś na Westerplatte padły bardzo mocne słowa

Redakcja malydziennik
Ładuję....