POLITYKA

Dziś złóż życzenia PREZYDENTOWI! Andrzej Duda świętuje urodziny i imienimy

Andrzej Duda ma dziś podwójne święto – nie dość, że kończy 45 lat, to dziś są także jego imieniny. Prezydent obchodzi ten dzień na pamiątkę św. Andrzeja Boboli, jezuity i patrona Polski.

Andrzej Duda urodził się 16 maja 1972 roku w Krakowie. W ubiegłym roku internauci pamiętali o prezydencie i od wczesnego rana składali mu życzenia. Z pewnością i dziś miłych słów na Twitterze nie zabraknie. Andrzej Duda może też spodziewać się gości. – Przyjdźmy przed pałac i zaśpiewajmy 100 lat – skrzykują się w sieci internauci.

 

Podwójne świętowanie w domu prezydenta nie będzie z pewnością sztywnym przyjęciem. – Ja przypominam sobie tylko wesołe spotkania – mówi poseł PiS Arkadiusz Mularczyk (46 l.), który od lat jest w przyjacielskich stosunkach z prezydentem.

 

To właśnie on w 2005 roku, kiedy Duda był skromnym pracownikiem naukowym UJ, wciągnął go do polityki. – Jest duszą towarzystwa, zaraża ludzi wokół śmiechem. Żartuje i w dodatku z siebie – mówi poseł. 

 

"Mały Dziennik" dołącza sie do życzeń

Źródło: se.pl

Komentarze

Zobacz także

Papież APOKALIPTYCZNIE. "Jesteśmy cywilizacją, która… To się nazywa samobójstwo. Módlmy się”

Redakcja malydziennik

To się nazywa SUKCES – Polska wśród państw G20. Nie uwierzysz, kto zaprosił premiera Morawieckiego…

Skandaliczne słowa niemieckiej minister! Zwierzchniczka Bundeswhery: "zdrowy, demokratyczny opór młodego pokolenia w Polsce trzeba wspierać"

Redakcja malydziennik
Ładuję....