CYWILIZACJA

Dziewczyna podzieliła się swoimi KONSERWATYWNYMI poglądami w internecie. Została za to publicznie…

Młoda dziewczyna podzieliła się na Twitterze swoimi konserwatywnymi poglądami. Jej wpis obrończynie praw kobiet uznały za wielce kontrowersyjny.

Dziewczyna w swoim wpisie wspomniała o roli kobiety w małżeństwie i w domu. Zalała ją wtedy fala hejtu. Choć obywatelka USA w swoim poście nikogo nie obraziła, tylko wyraziła swój pogląd na relacje damsko-męskie.

CZYTAJ TAKŻE: TE ZIEMNIAKI są TRUJĄCE. Rozpoznasz je po…

 

Brylea Kay  napisała na Twitterze:

„Nazwijcie mnie staroświecką, ale zostałam wychowana do tego, by dbać o mojego męża. Przygotowywać mu kolację każdego wieczoru, prać jego ubrania do pracy, upewniać się, że nie zaśpi, dbać o czystość w domu. Właśnie taką żoną zamierzam być”.

 

Ten post wywołał internetową burzę. Dziewczynę zalał hejt i wypowiedzi typu „tak ładna kobieta nie miała prawa tak myśleć”, „masz wyprany mózg” lub nawet oskarżenia o mizogonię.

Odezwali się nawet mężczyźni: „Byłem żonaty przez 30 lat. Małżeństwo to partnerstwo, dawanie i branie oraz wzajemny szacunek dla siebie, a nie sytuacja, kiedy jedna osoba zaspokajająca potrzeby drugiego. Pomyśl o modelu, jaki zostawiasz swoim córkom”

Pod postem znalazło się jednak kilka aprobujących opinii i chwalących za odwagę w dzieleniu się swoimi poglądami.

 

Źródło: mocnefakty.com/ foto Facebook.com

Komentarze

Zobacz także

„To jest taśmociąg”. Kliniki aborcyjne zapewniają, że konsultują kobiety przed aborcją. Ile trwa taka konsultacja? Brytyjskie media sprawdziły. Odpowiedź szokuje!

Chrześcijanie nie będą mogli podróżować do Izraela? Problem dotyczy pół miliarda ludzi

Przerażające! Kolejna zbrodnia na żywo na Facebooku

Redakcja malydziennik
Ładuję....