CYWILIZACJA

„Dzięki Tobie nie będziemy mieć krwi na rękach”. Podziękowania dla Trumpa!

– Dzięki Tobie nie będziemy mieć więcej krwi chińskich dzieci na rękach – w ten sposób prezydentowi Donaldowi Trumpowi dziękuje jedna z obrończyń praw człowieka.

Reggie Littlejohn, założycielka i przewodnicząca organizacji Women Rights Without Frontiers jasno wskazuje, że jest wdzięczna prezydentowi za jego decyzję o pozbawieniu środków Funduszu Ludnościowego ONZ. Organizacja ta od dawna wspiera, także finansowo, chińską politykę depopulacji, w ramach której wykonuje się przymusowe aborcje i sterylizacje, a także zabija niekiedy narodzone już dzieci.

 

– Jesteśmy wdzięczni, że USA nie będzie dłużej finansować przymusowych aborcji i niedobrowolnych sterylizacji w Chinach. Krew chińskich kobiet i dzieci nie będzie dużej na naszych rękach – podkreśla kobieta. I zaznacza, że jej organizacja od dawna wnioskowała o zaprzestanie finansowania Funduszu Ludnościowego ONZ.

 

Littlejohn zarzuca także Funduszowi, że milczał w obliczu okrutnych działań chińskich władz. – Moim zdaniem milczenie w obliczu takiego okrucieństwa jest wpółudziałem. Dr Martin Luther King powiedział kiedyś, że „ostatecznie nie będziemy pamiętać słów naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół” – dodała Littlejohn

Źródło: LifeNews

Komentarze

Zobacz także

Do Polski czy zagranicę? Przekonaj się, gdzie w tym roku jeżdżą Polacy na wakacje

Redakcja malydziennik

Miała nie przeżyć… Poznaj historię wybudzonej ze śpiączki AGNIESZKI!

Redakcja malydziennik

Pocałunek tej pary nie spodobał się obsłudze klubu. ZOBACZ, co zrobiły ich mamy!

Ładuję....