Dzieci z zespołem Downa to tylko nieszczęście? To tylko popatrzcie na Josepha! To jest prawdziwa GWIAZDA!

River Island
Ma 11 lat, zespół Downa i właśnie dostał swoją pierwszą pracę. Joseph Hale z Cleethorpes (North East Lincolnshire w Anglii) został twarzą najnowszej kolekcji odzieży dziecięcej River Island’s – informuje BBC.
Joseph nie tylko pozował do zdjęć, a na wybiegu czuł się jak ryba w wodzie, ale także chętnie udzielał wywiadów. Mówił, że taka praca mu się podoba. Chłopak lubi tańczyć, śpiewać i spędzać czas z rodziną. Modeling mu się podoba, ale w przyszłości chciałby zostać… fryzjerem. 

 

„Mamy nadzieję, że kampanie takie jak River Island’s otworzą drogę do większej integracji i akceptacji dla osób z niepełnosprawnościami” - mówi mama Josepha. Karen Hale ma nadzieję, że przypadek jej syna zachęci innych do pokazywania swojej niepełnosprawności w mediach. 

 

Potencjał ucznia Cambridge Park Academy w Grimsby został dostrzeżony przez agencję  Zebedee Management. Josie Cartridge, dyrektor ds. klientów w River Island, powiedziała, że Joseph miał „prezencję gwiazdy”, a firma chce przedstawiać „różnorodną grupę dzieci”.

 Autor: gb

Źródło: bbc.com, jezenznas.pl

8:39 3 listopada 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie