Dresiarze NAPASTOWALI 13-latkę w autobusie! Jej ojciec nauczył ich rozumu! FILM

facebook.com
Pan Mariusz z Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) wobec bezradności policji, postanowił sam odnaleźć i ukarać dwóch dresiarzy, którzy napastowali w autobusie jego 13-letnią córkę i jej koleżanki. Ojciec dziewczynki nakręcił filmik, na którym młodociani idioci w workach pokutnych na głowach przepraszają za swoje wybryki. Filmik stał się hitem w sieci!
- Post ten kieruje do wszystkich "pajacow" którzy myślą że są bezkarni i karma ich nie dotyczy. - zaczął swój wpis na facebooku ojciec napastowanej dziewczynki.


- Chłopaki fajnie się bawili i myśleli że wszystko im ujdzie na sucho, a tu Zonk. Zajęło mi trochę czasu i energii żeby ich znaleźć, ale w dzisiejszych czasach internetow i fb. wszystko jest możliwe. Z drugiej strony to lepiej że zajęło mi to trochę czasu bo gdybym znalazł ich wcześniej to dla nich nie było by tak słodko. - konkluduje pan Mariusz.

 

- Więc "MACHO" Jeżeli zamierzacie" podrywać" dziewczyny, kobiety w chamski sposob i wbrew ich woli musicie liczyć się z konsekwencjami. Pomyślcie o tym że to są czyjeś córki, siostry może matki. Maja braci, ojców ktorzy dobiorą się wam do dupy i mogą być mniej humanitarni. - kończy swój wpis tata nastolatki.

Poniżej cały wpis pana Mariusza i filmik z przeprosinami.

 

 Autor: fk

Źródło: facebook.com / Super Express

13:12 16 października 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie