CYWILIZACJA

Dopiero zaczynali wspólne życie… W piątek była radość z ich ślubu, a w sobotę rozpacz z powodu…

Austin Wesson i Rebekah Bouma kochali życie, kochali innych ludzi i kochali Boga. Zaledwie 24 godziny po tym jak stanęli na ślubnym kobiercu zdarzył się wypadek. Pan młody zginął na miejscu, panna młoda walczyła o życie przez kilka godzin. Niestety, jej też nie udało się uratować.

Austin i Rebekah poznali się podczas misji chrześcijańskich. Od zawsze oboje chcieli służyć innym ludziom:  „Największą miłością jej życia było służenie innym ludziom, opiekowanie się nimi” – mówiła Kansas.com matka panny młodej Rachel Bouma. "Bekah była bezinteresowna. Lubiła być blisko ludzi i im służyć”. 

 

W piątek 4 sierpnia młodzi stanęli na ślubnym kobiercu, w sobotę ich samochód uderzył w drzewo w pobliżu Clearwater w stanie Kansas. „Nasza Rebeka Christina i jej mąż Austin Wesson mieli straszliwy wypadek samochodowy. Bóg zabrał Austina do swojego Domu" – napisała na portalu społecznościowym Rachel Bouma. 

 

Następny wpis dotyczył śmierci Rebecki: „Z wielkim bólem serca ​​informujemy, że nasza ukochana córka Rebeka Christina odeszła spokojnie w ramiona swojego kochającego Zbawiciela o 12:32, poniedziałek, 7 sierpnia" – napisała matka.

 

„Nasza córka jest już z Panem, którego tak bardzo kochała. Jest też już ze swoim mężem Austinem Wessonem, którego także kochała całym  sercem. Dziękuję Bogu, że są razem. Dla nas jednak ta strata jest przeogromna”. 

 

"Obydwoje kochali Pana – chcieli być rękami i stopami Jezusa" – przekonywali rodzice tragicznie zmarłej dziewczyny. 

 

Polecamy modlitwom obie rodziny.

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Upiorne miasto. 732 pałace świecą pustkami

Redakcja malydziennik

To jest już groźba wojenna! Putin grozi Polsce!

To naprawdę wstrząsające zdjęcie małej dziewczynki tuż przed śmiercią! Ludzie z całego świata są poruszeni!

Ładuję....