Donald Trump strollował demokratów jak mało kto! Mur, który powstanie na granicy będzie...

Gdy Donald Trump zapowiadał, że na granicy USA i Meksyku wybudowany zostanie mur, zdania na ten temat były podzielone. Jeśli jednak projekt muru, o którym mówi FOX News się sprawdzi, wytrąci to argumenty wszelkiej maści lewakom.
W zamieszczonym dziś w serwisie YouTube programie, FOX News twierdzi, że inżynierowie podsunęli Donaldowi Trumpowizupełnie nowy projekt muru. Co ciekawe, jest on proekologiczny. Ma on być w zasadzie wielką elektrownią słoneczną.

 

Konstrukcja muru pozwoli na wykorzystanie słońca wszechobecnego na słonecznej granicy między USA a Meksykiem. Panel słoneczne przymocowane do muru miałyby przynosić zyski w kwocie do 400 mln dolarów rocznie. Dodatkowo zakrzywiona konstrukcja uniemożliwiałaby przejście muru.

 

Donald Trump miał już poddać projekt pod konsultacje Partii Republikańskiej, z której pochodzi.

 

Pół roku temu, gdy Trump uzyskał elekcję, jego zapowiedzi budowy muru były zewsząd krytykowane. Taka inwestycja wytrąciłaby im wszelkie argumenty z ręki - mur sam na siebie pracowałby, stanowiłby nowy wzór architektoniczny, jedynie Meksykanom wciąż by przeszkadzał...Autor: ZK

Źródło: wolnosc24.pl/ MałyDziennik.pl

18:46 9 czerwca 2017


Popularne

Biskup powiedział prawdę, więc inni biskupi i kardynał…


Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie