CYWILIZACJA

Dobra zmiana w szkole: deprawacja młodzieży zniknie z programu!

Pod płaszczykiem działań antydyskryminacyjnych za rządów PO do polskich szkół zawitała próba deprawacji młodzieży. Na szczęście wkrótce zniknie ze szkół.

Obecnie obowiązujące rozporządzenie dla szkół i placówek edukacyjnych zobowiązuje je do informowaniu o tym, jak przeciwdziałać dyskryminacji. Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało jednak do konsultacji projektowane nowe rozporządzenie.

 

Według informacji "Naszego Dziennika", w nowym dokumencie nie będzie już mowy o przeciwdziałaniu dyskryminacji – bowiem wbrew szczytnej nazwie, mogła otwierać furtkę do deprawacji młodzieży. MEN argumentuje zmiany potrzebą kształtowania postaw patriotycznych, obywatelskich, poczucia tożsamości, świadomości narodowej i kulturowej.

 

Obecne regulacje otwierały możliwość dla różnego rodzaju organizacji, które mogły wkraczać bezkarnie do szkoły i tam ideologizować dzieci – nawet bez pozwolenia rodziców. Ponadto MEN przestanie opłacać recenzentów, którzy dotychczas sprawdzali podręczniki pod kątem treści o charakterze dyskryminacyjnym.

Źródło: gazeta.pl

Komentarze

Zobacz także

W Nysie zaatakowali sataniści. Pocięli siekierą krucyfiks!

Nie 60 a „tylko” 35 milionów dziewczynek zabija się rocznie w Chinach. Seks-selekcja zabija nadal

Redakcja malydziennik

Co trzeci Austriak to gwałciciel? Według feministek, oczywiście!

Redakcja malydziennik
Ładuję....