Diabeł do egzorcysty: "widzę, że bardzo się starasz". Poznaj szokującą relację z jednego egzorcyzmu!

Ojciec Gallego od 9 lat jest egzorcystą. W wywiadzie z CNA opowiadał o jednym z ostatnich egzorcyzmów. Wypędzał szatan z młodego chłopaka.
"Na początku bardzo się bałem" - powiedział w wywiadzie. Diabeł powiedział do niego: "Gallego, widzę, że bardzo się starasz". Kapłan przyznaje, że zszokowało go to zdanie.

 

Egzorcysta podkreślił także, że szatan nie jest nawet równy Bogu, a co dopiero potężniejszy. Diabeł, tak jak i inne anioły, "jest tylko stworzeniem Pana Boga". Chociaż składa ludziom obietnice, które pozornie mogą wyzwalać.

 

Młodemu chłopcu, który cierpiał z powodu opętania słysząc głosy, mając bóle głowy, a nawet raz doszło do podpalenia jego koszulki, szatan zaproponował, że te wszystkie problemy. "Jeśli podpiszesz z nami pakt, to już nigdy nie będziesz musiał przechodzić przez to, przez co przechodzisz teraz" - usłyszał.

 

"Kiedy ludzie przechodzą jakiś kryzys, cierpią bardziej niż zwykle, czują się beznadziejnie - to także może być działanie diabła" - powiedział egzorcysta na zakończenie.Autor: mm

Źródło: deon.pl

19:22 7 sierpnia 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie