Czyżby Rosjanie szykowali się na mistrzostwa świata w quidditcha? Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu z tego stadionu

dailymail.co.uk
Przed polskimi piłkarzami ostatni mecz o bezpośrednie wyjście z grupy, a przed rosyjską federacją piłkarską - dokończenie stadionów. Uwagę przykuł ten z Jekaterynburga.




Przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej organizowane będą na stadionach rosyjskich. Wśród nich będzie obiekt z Jekaterynburga, który już teraz zyskał zainteresowanie. Wszystko dlatego, że bardzo przypomina stadion do quidditcha, czyli fantazyjnej gry drużynowej uprawianej na miotłach znanej z Harry'ego Pottera.

 

Dobudowana trybuna, która odpowiada za całe zamieszanie wokół stadionu ma konkretne zadanie na najbliższe mistrzostwa świata w qui..., to znaczy w piłce nożnej. Dzięki otwarciu jednej ściany stadionu i wybudowaniu zewnętrznej trybuny mecze będzie mogło oglądać 35 tyś. osób. Po zakończeniu mundialu zostanie ona rozebrana, a stadion będzie miał pojemność 23 tyś. widzów. Otwarcie stadionu przewidziane jest na grudzień.



Autor: la

Źródło: wprost.pl/ YouTube

14:07 7 października 2017






Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie