POLITYKA

Czyszczenie Polski trwa! CBŚP zlikwidowała magazyn narkotyków

Funkcjonariusze CBŚP z Torunia zlikwidowali magazyn narkotyków i zatrzymali 60 – letniego mężczyznę, który "opiekował się" przechowywanymi tam narkotykami – dowiedziała się PAP w CBŚP. Mężczyzna usłyszał już zarzuty; został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.h

 

Do mieszkania, służącego za narkotykowy magazyn policjanci CBŚP z Torunia trafili rozpracowując zorganizowaną grupę przestępczą handlującą marihuaną i amfetaminą w kujawsko-pomorskim – poinformował PAP kom. Rafał Szymański z zespołu prasowego CBŚP.

 

Jak powiedział, już przed drzwiami lokalu mieszkalnego funkcjonariusze wyczuli charakterystyczną woń marihuany. Na miejscu zastali 60-letniego mężczyznę, Mariana S., który "opiekował się" magazynem narkotykowym".

 

Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli w szafie trzy worki z narkotykiem i wagę elektroniczną. Pozostałe worki z marihuaną były ukryte pod stertami ubrań w nieużywanym pomieszczeniu.

 

W Prokuraturze Rejonowej Toruń-Wschód mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

To już pewne. Stany ODGRODZĄ SIĘ od Meksyku

Redakcja malydziennik

TO JUŻ KONIEC MICHNIKA! "Gazeta Wyborcza" spada na łeb na szyję!

Tajni agenci, bójcie się! IPN wkrótce ujawni informacje o tysiącach dokumentów z tzw. zbioru zastrzeżonego

Redakcja malydziennik
Ładuję....