Czy wypełniły się zapowiedzi Matki Bożej w Fatimie względem Rosji? Siostra Łucja twierdzi, że…

Czy zapowiedzi z Fatimy odnoszące się do Rosji wypełniły się? Czy ten element wielkiego proroctwa jest już spełniony? Arcybiskup Tadeusz Kondrusiewicz, były arcybiskup moskiewski, a obecnie metropolita miński nie ma wątpliwości, że tak.
Opinię te formułuje zaś na podstawie rozmów z siostrą Łucją, wizjonerką z Fatimy. To ona, podczas kilku rozmów z arcybiskupem, miała zapewnić go, że zapowiedzi Matki Bożej wobec Rosji wypełniły się.

 

- Idea Fatimy, idea nawrócenia Rosji zawsze jest w moim sercu - mówił agencji Catholic News Service arcybiskup. - Nie ma w moim kraju kościoła bez figury Matki Bożej Fatimskiej - dodawał.

 

Arcybiskup trzykrotnie rozmawiał z siostrą Łucją. Gdy został arcybiskupem Moskwy siostra kilkukrotnie pytała go o to, czy to prawda, że w Moskwie jest katolicki arcybiskup. A gdy on potwierdzał, ona stwierdziła: „to znaczy, że proroctwa fatimskie się wypełniły”. 

 

Siostra Łucja miała także prosić arcybiskupa Kondrusiewicza, by ten współpracował z prawosławnymi, a nawet wysłać za jego pośrednictwem figurkę Matki Bożej Fatimskiej do patriarchy Moskwy i Wszechrusi Aleksego II. - Później widziałem u niego kilkakrotnie tę figurkę na stole - dodał.

 

Jeśli chodzi o współpracę, to arcybiskup podkreśli, że wraz z prawosławnymi udało się im, już na Białorusi, założyć dwa ośrodki konsultacyjne w szpitalach aborcyjnych. - Dzięki temu udało nam się uratować wiele dzieci - mówi.

 Autor: TPT

Źródło: CNS/CatholicHerald.co.uk

8:35 1 kwietnia 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie