„Czy to ty? Czy to naprawdę ty?” – matka nie poznała swojego syna po operacji – „naprawdę za nim tęsknię”

Let Me In 3 Thailand
„Let me in 3 Thaialand” to program w trakcie którego zgłoszone osoby przechodzą prawdziwą metamorfozę. Noppajit Monlin zmienił się do tego stopnia, że nie poznała go własna matka.
Tajlandzki program zmienił życie 22-latka do tego stopnia, że nie poznała go jego własna matka.  Noppajit Monlin urodził się ze skręconą szczęką. To powodowało, że nie czuł się komfortowo z własnym wyglądem. Nie był to jednak jedyny powód przykrości – mężczyzna miał problemy z przeżuwaniem i często pojawiał się u niego ślinotok.

 

Przez to był odrzucony chociażby w pracy – nie jadł posiłków razem ze współpracownikami, gdyż odrzucali go. To powodowało u niego niski poziom samooceny. Nie przeszkodziło mu to jednak w znalezieniu dziewczyny.

 

Po operacji wygląda zupełnie inaczej. Konwencja show zakłada, że rodzina widzi zoperowanego pierwszy raz na wizji. Jego matka rozpłakała się na widok Noppajita i nie ukrywała, że nie mogła go poznać. „Mamo, pamiętasz mnie? Spójrz na mnie” – mówił syn do matki. Z niedowierzaniem powtarzała tylko: „czy to ty? Czy to naprawdę ty?”

 

Później przyznał także, że wolała poprzednie oblicze syna: „naprawdę za nim tęsknię”. Mężczyzna przeszedł operacje plastyczne całej twarzy: szczęki, czoła, wstrzyknięto mu botoks, a także popracowano nad powstrzymaniem ślinotoku.

 

Noppajit Monlin uważa, że dzięki zmianie wyglądu ma m. in. więcej przyjaciół. Na koniec jeszcze sprawa relacji z jego dziewczyną. Młodzi poznali się na portalu społecznościowym, jego dziewczyna to 26-letnia transpłciowa kobieta. Ani jedno, ani drugie, nie ma zamiaru się rozstawać.

 Autor: zk

Źródło: mirror.co.uk

21:12 21 listopada 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie