Czy to już Europa pierwszej prędkości? Dwie Niemki zostały "ubogacone kulturowo"!

W weekend w Niemczech doszło do dwóch brutalnych gwałtów. Trzech imigrantów z Afganistanu napadło i zgwałciło 16-latkę w Bawarii. Tego samego dnia nieznani sprawcy okradli i zgwałcili 42-latkę w Badenii-Wirtembergii.
16-latka została zgwałcona w okolicach dworca w miejscowości Hoehenkirchen-Siegertsbrunn. Sprawcami napadu byli mężczyźni w wieku 17, 18 i 27 lat. Dwóch zgwałciło dziewczynę, trzeci został spłoszony przez przechodnia.

 

Poszkodowana od razu zgłosiła się na policję. Policja podjęła błyskawiczne działania i po krótkie obławie z użyciem helikoptera muzułmańscy zwyrodnialcy zostali ujęci.

 

Drugi napad miał miejsce w Tybindze, dwóch mężczyzn zaatakowało i zgwałciło 42-latkę. Trwają poszukiwania. Z zeznań ofiary wynika, że jeden z napastników miał ciemną karnację. Funkcjonariusze poszukują świadków zdarzenia.

 

Szef MSW Bawarii Joachim Hermann przedstawił raport, z którego wynika, że liczba przestępstw seksualnych w tym kraju związkowym wzrosła w tym roku o prawie 50 procent w porównaniu do roku ubiegłego.Autor: wk

Źródło: rp.pl

11:42 18 września 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie