Czy to Adolf Hitler? Wśród dokumentów o JFK wyciekła sensacyjna notatka agenta CIA o Hitlerze twierdząca, że żył w 1955 w Kolumbii!

Decyzję prezydenta Donalda Trumpa odtajniono wiele dokumentów dotyczących śmierci prezydenta Kennedy'ego. Wśród nich była także notatka informatora CIA twierdząca, że Adolf Hitler żył po wojnie w 1955 roku w Kolumbii.
Dokumenty ujawnione z archiwum CIA pokazują, że w 1955 roku wciąż dociekano, czy Adolf Hitler nie przeżył wojny i nie żył w Ameryce Południowej. Jeden z informatorów wywiadu amerykańskiego doniósł, że Hitler rzeczywiście przeżył wojnę.

 

Źródło CIA "Cimelody-3" donioło, że spotkało Adolfa Hitlera w połowie lat .50 w mieście Tunja. Hitler miał być widziany w trakcie pracy dla "Residencias Coloniales". Miano się do niego zwracać "der Fuhrer", a także hailować. Dyktator miał się ukrywać pod pseudonimem "Adolf Schritteimayor". Źródło dowiedziało się tego od byłego byłego funkcjonariusza SS, który nawet zrobił zdjęcie z rzekomym Hitlerem, które jest ilustracją artykułu.

 

Dokument trafił do Waszyngtonu w 1955 roku. Nie uznano go jednak za prawdziwy, a wręcz "fantastyczny". Gdyby Adolf Hitler żył, miałby wtedy 66 lat.Autor: zk

Źródło: mirror.co.uk

7:53 2 listopada 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie