CYWILIZACJA

Czy popularna zabawka to narzędzie szatana?

Fidget spiner, popularna zabawka, która została stworzona z myślą o dzieciach z nadpobudliwością ruchową, ADHD, deficytem uwagi czy spektrum autyzmu, to narzędzie szatana? Pojawiły się takie ostrzeżenia. Wielu nauczycieli zabrania przynoszenia zabawki do szkoły.

Niewielka zabawka, która mieści się w dłoni dziecka, jak się okazuje, jest niebezpieczna. Pedagodzy i psychologowie coraz częściej kwestionują jej terapeutyczne funkcje. Zwracają uwagę, że przynosi ona odwrotny skutek. Dzieci stawały się jeszcze bardziej nadpobudliwe i zdekoncentrowane. Decyzja nauczycieli była jednoznacza – zakaz przynoszenia zabawki do szkoły.

 

Zabawkę wzięła pod lupę amerykańska komisja do spraw bezpieczeństwa produktów konsumenckich. Test nie wyszedł pomyślnie. Odnotowano bowiem wiele przypadków połknięć elementów zabawki, które skończyły się w szpitalu. Media donosiły także o zdarzeniu z Australii, kiedy to 11-letni Izaak o mało nie stracił wzroku. Podrzucona do góry zabawka, spadając, uderzyła dziecko w twarz tuż przy oku. Skończyło się tylko bliznami, które uniemożliwiają chłopcu normalne widzenie – donosi „The Sun”.

 

Media przestrzegały także, że ta mała kolorowa zabawka to w istocie narzędzie szatana. Popularna zabawka ma ukrywać cyfry 666, czyli "liczbę bestii", która jest symbolem diabła. Cyfry te dostrzec można, kiedy zabawka wiruje w ręku dziecka. "Rodzice musicie być świadomi – szatan indoktrynuje dzieci za pomocą tych zabawek”.  

Źródło: hellochristian.com, The Sun/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Poznaj historię niezwykłego małżeństwa. Żabińscy w czasie II wojny ocalili życie setkom osób. Niebawem w kinach ich historia

Roe, której historia zalegalizowała aborcję w USA, nie żyje. Ta lesbijka nawróciła się i walczyła o…

Redakcja malydziennik

Co za idiota! Ten mężczyzna chyba zwariował, skoro takie rzeczy wyprawia z niemowlęciem. DRASTYCZNE!!

Redakcja malydziennik
Ładuję....