CYWILIZACJA

Colorado legalizuje wspomagane samobójstwo. Wojna cywilizacyjna trwa!

Wojna cywilizacji trwa, a zwycięstwo Trumpa wcale jej nie kończy. Obywatele stanu Colorado, w towarzyszącym wyborom prezydenckim referendum, opowiedzieli się za wspomaganym samobójstwem.

Stan, który w tych wyborach poparł Hillary Clinton nie poprzestał na tym, ale zdecydowanie opowiedział się po stronie likwidacji chorych i starców za pomocą wspomaganego samobójstwa. Większość obywateli tego stanu opowiedziała się za inicjatywą dekryminalizacji „pomagania nieuleczalnie chorym w dobrowolnym odejściu”. Według tej propozycji lekarze mogą, na życzenie pacjenta, zabić go, jeśli zostało mu mniej niż sześć miesięcy życia. Wcześniej tego rodzaju działania było traktowane jako zabójstwo.

 

To nie jedyne referenda, jakie odbyły się w USA w czasie wyborów. Obywatele stanów Kalifornia, Massachusetts i Nevada opowiedzieli się za legalizacją stosowania marihuany w celach rekreacyjnych. W Arkansas, na Florydzie i w Dakocie Północnej zalegalizowano zaś użycie marihuany w celach medycznych.

 

Źródło: Interfax.ru/Theverge.com

Komentarze

Zobacz także

Był ateistą, który nienawidził chrześcijan. Znajomi szaleńca z Teksasu mówią, jaki był naprawdę

Redakcja malydziennik

Ukrzyżowana krowa w katolickim kościele. Wierni oburzeni bluźnierstwem. Biskupi milczą!

Redakcja malydziennik

Czy taką kobietę trzeba jak Alfiego odłączyć od aparatury ! Zobacz polski przypadek kobiety, która w śpiączce … urodziła dziecko!

Redakcja malydziennik
Ładuję....