Co za przerost CHAMSTWA! Dzisiejsze posiedzenie komisji ds. Amber Gold było po prostu PATOLOGIĄ. Zeznania "składał" Łukasz Daszuta

Wikipedia/ Zorro2212
Komisja ds. Amber Gold nie ma łatwo. Kolejna z osób wezwanych przed jej oblicze wymija się od udzielania odpowiedzi. Łukasz Daszuta najpierw przekrzykiwał komisję a potem zamilknął.
Łukasz Daszuta to prawnik z Pomorza, był także członkiem rady nadzorczej Amber Gold. Dodatkowo w trakcie przesłuchania Marcina P. przez komisję to właśnie Łukasz Daszuta był pełnomocnikiem szefa piramidy finansowej. Jego przesłuchanie rozpoczęło się o 11, a zakończyło o 12.30.

 

"Jest faktem iż w okresie od 15 listopada 2011 roku do, bodajże, 24 sierpnia 2012 roku, sprawowałem obsługę prawną w spółce AG sp. z o.o. Pełniłem funkcję w radzie nadzorczej, co prawda nie parabanku, ale spółki akcyjnej, która nigdy nie prowadziła działalności. Najistotniejsze jest to, że w okresie od sierpnia 2012 roku pełniłem funkcję obrońcy najpierw podejrzanego pana Marcina P. następnie pani Katarzyny P. i to ma zasadnicze znaczenie dla sprawy" - mówił Daszuta. Jednocześnie odmówił złożenia przyrzeczenia.

 

Daszuta najpierw przerywał, komentował i wymigiwał się od odpowiedzi na pytania zadane przez komisję. Następnie zamilkł, co jakiś czas powtarzając, że nie przystępuje do przesłuchania.Autor: la

Źródło: MałyDziennik.pl/ polska.pl

12:50 10 października 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie