Co za człowiek! Policjant obiecał przypadkowo spotkanej kobiecie, że zaadoptuje jej dziecko. I zrobił to!

Liveaction.org
Wydawało się, że będzie to kolejna interwencja, jakich każdego dnia policjant Ryan Holets miał wiele. Tym razem został wezwany do uzależnionej od heroiny kobiety. Jak się okazało, była ona w ósmym miesiącu ciąży. Wtedy poczuł, że musi coś zrobić.
Na miejscu policjant dowiedział się, że kobieta nie tylko jest uzależniona od heroiny, niebawem urodzi swoje dziecko, ale na dodatek jest bezdomna. Te informacje wstrząsnęły mężczyzną. Ryan zapytał ją, dlaczego zażywa narkotyki w ciąży. Ich 11-minutowa rozmowa została nagrana na służbową kamerę. W jej trakcie policjant powiedział: "Zamierzasz zabić swoje dziecko”. Wtedy Crystal zalała się łzami. 

 

W rozmowie z CNN Crystal mówiła, że wówczas pomyślała: "Jak śmiesz mnie osądzać? Nie masz pojęcia, jakie to trudne. Znam okropną osobę, jaką jestem, i znam okropną sytuację, w której się znajduję”. Podczas rozmowy Champ powiedziała policjantowi, że ma nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto zaadoptuje jej dziecko. 

 

Reakcja Ryana Holetsa na te słowa była nieoczekiwana i niekonwencjonalna. Mówi, że wewnętrznie czuł, że właśnie to powinien zrobić. "Po prostu poczułem, że Bóg mi mówi: Powiedz jej, że to zrobisz, ponieważ ... możesz.  Policjant powiedział o tym Crystal, pokazał jej zdjęcie swojej rodziny. Początkowo kobieta myślała, że to żarty, ale Ryan był jak najbardziej szczery. W tym momencie uzależniona kobieta uświadomiła sobie, że jej modlitwy zostały wysłuchane i dziecko znajdzie kochających rodziców i dom.

 

Jak informuje FaithWire, rodzina Holetsów poczuła silne wezwanie do adopcji, ale nie spodziewała się, że tak szybko to nastąpi. Rebecca Holets podkreślała, że ​​ona i jej mąż czuli się "powołani" przez Boga do przyjęcia jeszcze jednego dziecka - para ma  już czworo biologicznych dzieci. 

 

Kiedy zaledwie trzy tygodnie po tym spotkaniu Crystal urodziła swoją córkę, Ryan był wtedy w szpitalu. Dziewczynka urodziła się uzależniona od heroiny i wymagała leczenia szpitalnego. W momencie przekazania dziecka Crystal nie kryła łez. "Kocham Cię. Do widzenia” - mówiła do swojej nowo narodzonej córeczki.  "A potem zwróciła się do mnie i powiedziała: zaopiekuj się nią dla mnie. A ja powiedziałam: zaopiekuję się nią, a ty musisz zadbać  o siebie. To było bardzo emocjonalne" - opowiada Rebecca. 

 

Crystal powiedziała CNN, że chce lepszej przyszłości dla swojej córeczki, ponieważ ani ona, ani ojciec dziecka nie są w stanie zapewnić jej dobrego życia, gdyż oboje są uzależnieni od narkotyków. "Nie oddaliśmy jej dlatego, że jej nie chcieliśmy" - powiedziała.

 

Hope jest w domu z czworgiem rodzeństwa i przybranymi rodzicami. Adopcyjni rodzice liczą się, że ich adoptowana córka może mieć problemy rozwojowe. Wierzą jednak, że wszystko to zaplanował dla nich Bóg: "Naprawdę nie mam innego sposobu, żeby to wyjaśnić” - mówi Ryan.Autor: gb

Źródło: Liveaction.org/Mały Dziennik

10:06 5 grudnia 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie