POLITYKA

Chore pomysły przemysłu LGBT: "Czy książę Jerzy jest ikoną homoseksualizmu?" Tak, chodzi im o małego księcia Wielkiej Brytanii

4-letni książę Jerzy, ulubieniec prasy i widowni, został uchwycony na zdjęciu, w którym zachwyca się wnętrzem helikoptera, na którym jest z ojcem. Strona PinkNews wobec ujawnienia zdjęcia zaczęła spekulować, czy mały książę jest ikoną homoseksualizmu.

Fotografia wykonana została w zeszłym miesiącu w Niemczech. Chłopiec w zachwycie uniósł ręce do twarzy, za nim widać jego ojca, księcia Williama. Na szerszym kadrze widać także matkę Jerzego, Kate.

 

Na podstawie zdjęcia północno-irlandzka strona PinkNews wysnuła tezę, że 4-latek staje się ikoną ruchów homoseksualnych. Benjamin Cohen, szef portalu, w rozmowie z BBC twierdzi, że artykuł miał wyłącznie żartobliwe przesłanie i był podsumowaniem komentarzy zostawionych w mediach społecznościowych.

 

"Książę Jerzy w ciągu nocy stał się ikoną homoseksualizmu. Przyszły monarcha zawsze był słodki i dobrze ubrany, ale dzień przed jego czwartymi urodzinami, zdjęcie, na którym podekscytowany trzyma dłonie na twarzy, zmieniło wszystko" – podawał portal PinkNews. BBC podkreśla, że takie podejście to niepotrzebna seksualizacja dzieci.

 

Lider konserwatywnej partii Traditional Unionist Voice w Irlandii Północnej, Jim Allister, mówił odnośnie artykułu, że "seksualizacja małych dzieci w modzie jest skrajnie nieodpowiednia". Dodał także, że takie wykorzystanie zdjęcie chłopca jest "skandaliczne i chore".

 

Niby żart, niby niecelowo, ale niesmak pozostaje.

Źródło: bbc.com

Komentarze

Zobacz także

Niezwykła moc przebaczenia! Zadźgał im córkę i … został ich synem!

Redakcja malydziennik

TW +Wolski+, TW +Bolek+, TW +Alek+… Zakulisowy plan rządzenia Polską!

Lis tropi wrogów opozycji! Tym razem na jego celowniku znalazła się stacja… TVN!

Redakcja malydziennik
Ładuję....