Była lesbijką, od 15. roku życia romansowała z innymi kobietami. Dziś mówi, że uzdrowił ją...

Christian Post
Chrześcijańska prelegentka i blogerka podzieliła się swoją historią w mediach społecznościowych. Opowiedziała o swojej lesbijskiej przeszłości i o uzdrowieniu, które dał jej Bóg.
Emily Thomes, obecnie żona, spodziewająca się dziecka, przyznała, że po raz pierwszy weszła w związek z kobietą, gdy miała 15 lat. „To był mój pierwszy raz, kiedy spotykałem się z kimś" - mówi Thomes. Była przekonana, że Bóg zaakceptował jej związek. 

 

W kolejnych latach kobieta wchodziła w kolejne lesbijskie związki. Zaręczyła się nawet z pewną matką dwójki dzieci. 

 

Wspomina, że kiedy miała 22 lata, została zaproszona na studium biblijne. Zamierzała jednak wyjść, jeśli pojawi się temat homoseksualizmu. „Kobiety dzieliły się różnymi doświadczeniami Boga. Ja czegoś takiego nie miałam i to mnie dręczyło” - mówi Emily. Zaczęła zastanawiać się "a co jeśli to wszystko to prawda?". Poczucie, że w jej życiu wszystko jest ok, ulotniło się. 

 

Emily w internecie wyszukała biblijne wersety dotyczące homoseksualizmu. Poczuła się jak rażona piorunem, gdy zmagała się z szóstym rozdziałem 1 Listu do Koryntian. "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego."

 

„Tego dnia moje oczy tak naprawdę się otworzyły. Wszystko było jasne”. 

 

W jej sercu pojawiła się jednak mała iskierka nadziei, gdy przeczytała kolejny wers. "A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego." Zrozumiała, że Bóg leczy i przemienia grzeszników. „Mogłam trzymać się grzechu i odrzucić Boga albo zwrócić się ku Niemu. Moje całe życie zmieniło się tego dnia. Byłam zdumiona jak wielką łaskę mi okazał”. 

 

„Ludzie mówią mi: urodziłem się takim. Odpowiadam: ok, ja też. Nie urodziłeś się z dobrymi uczuciami wobec innych, dlatego Jezus przyszedł. Pożądasz grzechu, to tylko udowadnia, że tak jak ja, bardzo potrzebujesz łaski” - mówi Emily.

 Autor: gb

Źródło: Christianpost.com/Mały Dziennik

12:50 8 stycznia 2018Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie