RELIGIA

Brytyjski rząd może – za pomocą nowej polityki – uderzyć w chrześcijan! Biskup ostrzega!!!

Nowa polityka walki z ekstremizmem może posłużyć władzom do walki z chrześcijanami – ostrzegał biskup Mark Davies podczas homilii w Lourdes.

Biskup przypomniał, że przyjęte przez władze zasady walki z ekstremizmem mogą odnosić się również do chrześcijan, a badania socjologiczne jednoznacznie pokazują, że aż 30 procent Brytyjczyków uważa, że Jezus Chrystus był ekstermistą. Jeszcze więcej, bo 40 procent, za ekstremistów uważa osoby przekonane, że małżeństwem jest związek kobiety i mężczyzny.

 

Kłopot polega tylko na tym, że w istocie – jak podkreśla biskup Davies – ekstremizmem jest raczej próba dekonstrukcji i zniszczenia małżeństwa i rodziny, nieograniczonych badań medycznych i biotechnologicznych, odbieranie prawa do życia nienarodzonym i chorych czy starym. – To jest realny ekstremizm, który zagraża fundamentom społeczeństwa – mówił biskup.

 

Niestety obecnie walczy się z czymś zupełnie innym, i niebawem może się okazać, że – zaznaczał biskup – „wiara w Chrystusa, na której zbudowany był nasz naród stanie się celem rządowego programu przeciwko ekstremizmowi”.

Źródło: CatholicHerald.co.uk

Komentarze

Zobacz także

"Biedni nie są problemem, ale zasobem”. Papież w niezwykle mocnym przesłaniu!

Redakcja malydziennik

ZOBACZ co się dzieje, jak zaczniesz praktykować okultyzm!

KONIECZNIE ZOBACZ, jak usłyszeć … Boga!

Ładuję....