Bóg poprosił go o ujawnienie afery pedofilskiej. Hollywood to jednak bagno

helloChristian.com
Były aktor dziecięcy Corey Feldman powiedział w wywiadzie dla "Dr Oz Show", że Bóg doprowadził go do ujawnienia prawdy o osobach zaangażowanych w pedofilię w Hollywood.
Feldman zorganizował zbiórkę pieniędzy na produkcję filmu mającego ukazywać kulisy pedofilii w Hollywood. Jak zaznacza, wielu dziecięcych aktorów to ofiary tego przestępstwa. 

 

Kiedy Feldman publicznie ogłosił swój zamiar, o mało nie stracił życia. W jego kierunku zmierzały dwa rozpędzone monster trucki. "Ja i mój ochroniarz dosłownie utknęliśmy na małej białej linii między dwoma ciężarówkami, które nadciągały z obu stron" - mówi.  „Wierzę, że Bóg położył rękę na mnie i wyprowadził mnie z drogi tego dnia" - dodał. 

 

Feldman przekonuje, że do ujawnienia pedofilii w Holywood i zrobienia o tym filmu natchnął go sam Bóg: „Chcę zrobić film, w którym mógłbym wszystko ujawnić. Na razie zbieram pieniądze na ten cel” - mówi aktor. „Jestem tutaj, aby nieść Boże przesłanie miłości i światła. Pozwólmy, aby ludziom powiedziano prawdę, nadszedł czas na odkupienie, chodzi o zadośćuczynienie!"

 

Feldman zapowiada, że przygotowanie filmu zajmie mu około roku. Na razie, z obawy o własne bezpieczeństwo, nie podał publicznie wszystkich nazwisk pedofilów. Aktor zamierza zebrać 10 milionów dolarów. Pieniądze będą potrzebne nie tylko na produkcję filmu i jego dystrybucję, ale także na prawników i uzbrojoną ochronę.Autor: gb

Źródło: christianpost.com/Mały Dziennik

17:42 1 grudnia 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie