Aż 40% uchodźców jest zarażonych ŚMIERTELNYM wirusem!

greekreporter.com
Kiedy prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński mówił w sejmie, że wraz z bezmyślnym przyjmowanie muzułmańskich imigrantów wzrośnie zagrożenie epidemiologiczne, lewactwo i platformersi wyśmiewali go i oskarżali o ksenofobię i rasizm. Dziś czas, żeby wszyscy wyborcy PO puknęli się mocno w głowę! Urzędnicy muzułmańskiej Libii potwierdzają, aż 40% imigrantów jest nosicielami groźnego wirusa!
Libijscy urzędnicy informują, że około 40 procent wszystkich imigrantów, którzy trafiają do Europy jest zarażonych śmiertelnym wirusem HIV - podała włoska gazeta La Voce del Trentino.

 

Międzynarodowy Ruch Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca przeanalizował niedawno próbki krwi pobrane od 1050 nielegalnych imigrantów z Afryki. W 400 z 1050 próbek stwierdzono obecność wirusa HIV. Z kolei dziesiątki tysięcy innych uchodźców  jest zarażonych niebezpiecznym wirusowym zapaleniem wątroby typu B.

 

Wsierpniu pojawiły się pierwsze doniesienia o europejskich kobietach, które po seksie z uchodźcami zostały zarażone HIV. W Islandii jeden uchodźca zaraził wirusem HIV ponad 20 kobiet.  W Niemczech gdzie pozostaje setki tysięcy uchodźców szykuje się prawdziwa eksplozja wirusa HIV. Czy Straż Graniczna będzie musiała w przyszłości badać Niemców na ich koszt przed pozwoleniem na wjazd do naszego kraju?Autor: fk

Źródło: newsbook.pl

12:27 9 października 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie