POLITYKA VIDEO

Atak drgawek Angeli Merkel na wideo! Kanclerz Niemiec choruje na…

Angela Merkel

Incydent z drgawkami pojawił się już u Angeli Merkel niejednokrotnie podczas ważnych uroczystości- tak było i tym razem podczas uroczystego śpiewania hymnu narodowego Niemiec i Ukrainy. Powstają liczne teorie spiskowe na temat stanu zdrowia, jednak co naprawdę powoduje drgawki Angeli Merkel?

Bezlitosne kamery uchwyciły trwające parę minut drgawki wstrząsające ciałem Angeli Merkel w czasie śpiewania hymnu narodowego Niemiec i Ukrainy u boku  prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Incydent być może nie trwał długo, ale wstrząsnął ludźmi, powodując liczne spekulacje na temat choroby kanclerz, co może zaszkodzić jej karierze.

 

 CZYTAJ TAKŻE: Program „300 plus”. Sprawdź co musisz zrobić

 

Co na to mówi Angela Merkel? Twierdzi, że powodem jest odwodnienie w czasie bielińskich upałów i drgawkom może szybko zaradzić kilka szklanek wody. Kilka lat temu podobna sytuacja miała miejsce w Meksyku i w tym wypadku również kanclerz podawała taki sam powód. Mimo to wielu uważa, że owe drgawki to objaw choroby Parkinsona. Lekarze jednak zastrzegają, że jest to tylko jeden z objawów choroby, a wcześniej Angela Merkel nie wykazywała jej symptomów.

 

 

 

Źródło: wp.pl

Komentarze

Zobacz także

Niemiecka CDU ma szefa. ZOBACZ KTO NIM ZOSTAŁ?

Redakcja malydziennik

Ani nazizm ani komunizm!

Redakcja malydziennik

SZOK i CHAMSTWO Rosjan: w kolejnej trumnie ofiary katastrofy smoleńskiej dokonano makabrycznego odkrycia

Redakcja malydziennik
Ładuję....