CYWILIZACJA

Argentyńscy policjanci stanęli twarzą w twarz z UFOLUDKIEM? Są zdjęcia i nagranie!

W argentyńskich media wrze o wydarzeniach z nocy 13 września w Mitra Park w mieście Corrientes. Kilkoro znajomych spacerując po parku zauważyło dziwną istotę czająca się za drzewami. Nie zwlekając postanowili zadzwonić na policję!

Funkcjonariusze przybyli chwilę po otrzymani zgłoszenia i natychmiast spostrzegli dziwną istotę przemykającą wśród krzaków. Dzielni mundurowi rzucili się w pościg, jednak nie udało im się jej pojmać, ponieważ w sprytny sposób błyskawicznie uciekła na obrzeża parku, a następnie wskoczyła wprost do rzeki Parana i przepadła w jej odmętach.

 

Mundurowi widzieli to stworzenie na własne oczy i zaświadczają, że wyglądem przypominało wizerunek obcych znany ludziom z filmów. Być może to pierwsze zdjęcie tajemniczej chupacabry?

 

W radiowozie była zainstalowana kamera, która bezustannie nagrywała wszystko to, co dzieje się przed pojazdem. Policja do tej pory nie odtajniła nagrania, ale jednemu z funkcjonariuszy udało się sfotografować smartfonem ową tajemniczą istotę. Oceńcie sami, co to jest?"geekweek.pl"

Źródło: geekweek.pl

Komentarze

Zobacz także

Prezydent Rosji W SZOKU! Zobacz, jaką PROPOZYCJĘ złożył Putinowi

Redakcja malydziennik

Trzymasz kosztowności w domu? Lepiej uważaj, kogo przyprowadzają… SĄSIEDZI!

Członkowie groźnej sekty wykorzystują tragedię w Londynie. Swoje namioty rozstawili obok zgliszcz Grenfell Tower

Redakcja malydziennik
Ładuję....