POLITYKA

Andruszkiewicz ZAORAŁ boleśnie Niemców jednym wpisem! Czy Polacy powinni zamknąć zachodnią granicę?

Poseł ruchu Kukiz’15 skomentował na swoim facebookowym profilu pomysł niemieckiego szefa MSW, który chciał by w Niemczech rozważono pomysł publicznego obchodzenia świąt muzułmańskich. Głupota otumanionego Niemca poraża.

Niemieccy politycy zastanawiają się, czy nie wprowadzić w Niemczech muzułmańskich świąt. Nie chcę być złośliwy, ale to ostatnie lata, kiedy jeszcze możecie się pozastanawiać. Za 10 lat islamscy imigranci sami sobie u Was te święta ustanowią i tyle. A Niemcy nie będą mieli nic do gadania… – napisał dowcipnie poseł Adam Andruszkiewicz.

 

Czas myśleć nad tym, jak w przyszłości porządnie zabezpieczyć granicę zachodnią na Odrze. Jestem przekonany, że dla naszego bezpieczeństwa, będzie to wręcz niezbędne…! – dodał już całkiem poważnie polityk ruchu Kukiz’15

 

Czy myślicie, że Polska powinna wzmocnić swoje granice z Niemcami?

Źródło: facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Wczoraj zawieszony, dziś sam zrezygnował z członkostwa w PiS. "Chciałbym przeprosić wszystkich Polaków za to, że muszą oglądać ten żenujący spektakl"

Redakcja malydziennik

Ksiądz zszokował internautów. A powiedział tylko o tym, jak żony powinny dbać o mężów!

„Wszystkie członkinie .Nowoczesnej liczyły na to, że zostaną wybrankami szefa. A w tej chwili one się wszystkie wściekną i one go zarżną”

Redakcja malydziennik
Ładuję....