RELIGIA

Ale MOC! Zobacz NA ŻYWO NIESAMOWITE świadectwo Tima Guénard!

Spotkanie z Timem Guénard. Świadectwo boksera – autora „Silniejszy od nienawiści”. Środa, 15 marca, godz. 19:00 Parafia na Wrzecionie, ul. Przy Agorze 9, Warszawa. Równocześnie na portalu www.telewizjarepublika.pl będziemy transmitować na ŻYWO spotkanie z bokserem! ZAPRASZAMY!

„Daję świadectwo, że nie ma ran, których nie można zabliźnić miłością” – Tim Guénard

Tim został porzucony przez matkę, kiedy miał trzy lata. Ta przywiązała go do słupa jednej z polnych dróg i odeszła. Nad ranem zziębniętego i wystraszonego chłopca znalazła policja. Oddano go w ręce agresywnego, uzależnionego od alkoholu ojca. Ten znęcał się nad nim bezlitośnie. W dniu piątych urodzin ojciec pobił go tak mocno, że Tim ledwie przeżył…

Po spotkaniu jest możliwość zakupienia książki biograficznej Tima pt. „Silniejszy od nienawiści”. Będzie również czas na otrzymanie dedykacji oraz na indywidualne rozmowy.

Wysłuchanie świadectwa Tima może odmienić nasze życie, uczynić je prostszym, radośniejszym czy też bardziej świadomym. To szansa na odnalezienie cząstki siebie w rozmaitości wygranych zmagań drugiego człowieka. Na pewno nasze serce napełni się nadzieją, siłą wiary i mocą przebaczenia.

We wzruszający sposób daje on dowód siły i potęgi działania, gdy uwierzy się w miłość. Gdy poczuje się i pozwoli na miłość Opatrzności wtedy można wszystko – uwolnić się od nałogów, od przekleństwa życia jako niechciane, bite i porzucone dziecko, od bycia przestępcą spędzającego młodość w więzieniu czy alkoholika pogrążającego się w nałogu.

To twardziel o pięknym sercu. Spotkanie z nim jest inspiracją do odnalezienia samego siebie.

http://www.parafia-wrzeciono.pl/aktualnosci/tim-guenard/

 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Ikony płaczą na Ukrainie, w Rosji, w Gruzji. Czy to ostrzeżenie przed grożącą światu katastrofą?

Redakcja malydziennik

Ruchu pielgrzymkowego do Medjugorie nie da się powstrzymać!

Redakcja malydziennik

Niespotykane tłumy ciągną w stronę Fatimy. "Wszyscy są dumni z tego, że Matka Boża objawiła się właśnie w tym miejscu"

Ładuję....